734 429 101 jas.podlahy@seznam.cz

PODLAHY

PROVÁDÍME UCELENÝ SERVIS PODLAHÁŘSKÝCH SLUŽEB

– Dodávky podlah a příslušenství

– Provádíme renovace všech druhů podlah

– Provádíme odbornou montáž

– Poskytujeme servisní služby na všechny druhy podlah

– Poradenství v oblasti podlahářství

VINYL

Vinylové podlahy patří k novinkám na českém trhu s podlahovými krytinami. vzrůstající zájem o tradiční materiály vynesl do popředí pružné vinylové podlahy a podlahy z měkčeného PVC, které se svými vynikajícími vlastnostmi doplňují nabídku podlahových krytin. Vinylové podlahy jsou obecně odolnější než laminátové podlahy ( v případě odolnosti otěru), jednodušeji se pokládají a práce s nimi je snazší a čistější. Zároveň jsou vhodné do všech interiérů.

LAMINÁTOVÉ PODLAHY
Laminátové podlahy představují cenově dostupnější alternativu, jak nahradit dřevěné podlahy. Laminát patří mezi moderní materiály, které vykazují skvělé vlastnosti z pohledu odolnosti, barevné a tvarové stálosti a věrné imitace pravého dřeva. Díky kvalitě, kterou laminátové podlahy nabízí, jsou ideálním materiálem prakticky do všech interiérů.

V sortimentu podlahových krytin naleznete především laminátové podlahy Witex, které patří mezi to nejlepší, co je na trhu s tvrdými podlahovými krytinami k dostání. Podlahy Witex nabízíme v síti 1 Floor v několika kolekcích obsahující širokou škálu kvalitních dekorů věrně imitujících tradiční i exotické dřeviny.

DŘEVĚNÉ PODLAHY
Dřevěné – Kährs, Bauwerk, Solidfloor, Magnum, Par-ky

Dřevěné podlahy jsou velmi oblíbeným prvkem využívaným v bytovém a interiérovém designu. Přízeň designérů a zákazníků si získaly především díky svým jedinečným vlastnostem, jako je dlouhá životnost, vysoká odolnost a nadčasový přírodní vzhled.

Dřevěné podlahy jsou dostupné v různých provedeních – třívrstvé a dvouvrstvé dřevěné podlahy a parkety. Podlahy ze dřeva jsou k dostání v široké paletě dřevin – tradiční evropské dřeviny (dub, buk, jasan, javor, třešeň, ořech a další) nebo exotické dřeviny (teak, kambala, merbau a jiné).

Do nabídky jsme zařadili především dřevěné podlahy od renomovaných evropských výrobců, jako je švédský Kährs, německý Bauwerk nebo holandský Solidfloor. Všichni tito výrobci patří ke světové špičce v oblasti výroby podlahových krytin.

MARMOLEUM
Marmoleum click – Forbo

Naše firma nabízí tuto podlahovou krytinu pod značkou Marmoleum® click. Jde o přírodní plovoucí a velmi trvanlivou podlahovou krytinu, která byla vyrobena s ohledem na moderní vzhled a funkční vlastnosti. Marmoleum patří mezi ekologické podlahové krytiny, které jsou vyráběny z obnovitelných zdrojů, nezatěžují životní prostředí a pozitivně přispívají ke zdravému bydlení.

Pokud potřebujete trvanlivou podlahou krytinu, která poskytuje tvarovou i barevnou stálost, navozuje pocit tepla, útulnosti a pohodlí, Marmoleum® click je to pravé pro váš interiér. Zároveň je velmi odolné, vhodné do všech interiérů a snadno se udržuje.

Díky přirození antistatickým vlastnostem je Marmoleum® click také vhodné jako podlahovina pro lidi trpící alergiemi nebo astmatem. Na jeho povrchu se totiž nemnoží bakterie a prach i špína lze snadno odstranit.

KOREK
Korek – Jelínek

Korkové plovoucí podlahy

Tiché a teplé korkové podlahy pomohou vytvořit teplo domova i ve vašem interiéru. Nabízíme širokou nabídku dekorů ve vysoké kvalitě a moderním provedení.

Korkové lepené podlahy

Korkové dlaždice vynikají (stejně jako korkové plovoucí podlahy) dobrou tepelnou izolací, vysokou odolností a skvělým vzhledem. Pro svojí rozměrovou stálost a nulovou nasákavost ideálně nahrazují studenou keramickou dlažbu i v místnostech, jakými jsou kuchyně nebo koupelna. Stejně dobře mohou být korkové dlaždice použity v jakékoliv jiné místnosti.

PVC
Podlahová krytina PCV patří k nejvyhledávanějšímu zboží v oblasti podlahářského sortimentu. Velká šíře vzorů, cenová dostupnost, snadná pokládka, výborné užitné vlastnosti, dlouhá životnost.