734 429 101 jas.podlahy@seznam.cz

DVEŘE

– nabízíme našim zákazníkům kompletní dodávky a instalace interiérových dveří SAPELI a MASONITE, při kterých zajistíme vše potřebné – od zaměření zdarma přes pomoc s výběrem vhodného typu až po vlastní realizaci.

– specializujeme se na prodej a montáž dveří SAPELI s firemním zázemím a vzorkovou prodejnou, kde si můžete interiérové dveře osobně prohlédnout. Rádi Vám všechny výrobky představíme a poradíme s výběrem barevného dekoru, ale i vhodného skla a dveřního kování.

Naše firma získala certifikát pro prodej a montáž výrobků Sapeli včetně pověření pro montáž požárních dveřních uzávěrů a montáž bezpečnostních vchodových dveří.

– Dveře Sapeli si můžete prohlédnout i na webových stránkách – všechny nabízené typy lze vyrobit v několika variantách otevírání jako jsou dveře otočné, posuvné dveře na stěnu nebo interiérové dveře posuvné pro stavební pouzdra.

Také Vám nabídneme řešení obkladu původní ocelové zárubně obložkou OKZ bez nutnosti bourání a prachu a tak během jednoho dne Vám nové dveře změní celkový interiér k nepoznání!

 

CO NABÍZÍME:

– zdarma Vám rádi vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na dodávku a montáž dveří provedenou naší firmou

– zaměření a konzultace stavební připravenosti

– odbornou montáž dveří a zárubní

– záruční a pozáruční servis je samozřejmostí

– při předání zakázky je proveden úklid včetně odvozu veškerého obalového materiálu

Bezpečnostní dveře Kyjov od společnosti HT Dveře

V Podlahy Kyjov s.r.o. kromě komplexních služeb v oboru podlahářství nabízíme také bezpečnostní dveře od společnosti HT Dveře. Zařídíme pro vás poradenství, montáž i servis. Postaráme se o zabezpečení bytu nebo rodinného domu v Kyjově a okolí.

Pro zabezpečení vašich bytů si u nás můžete vybrat mezi bezpečnostními dveřmi PREMIUM a MAGNUM. Každý z nabízených modelů splňuje náročné bezpečnostní podmínky. Získáte také kvalitní odhlučnění od hlasitých sousedů a tepelnou izolaci, která se brzy projeví na nižších výdajích za teplo.

Zbavte se definitivně otravného hluku zvenčí a zabezpečte svůj domov díky bezpečnostním dveřím do bytu od společnosti HT Dveře.

I s bezpečnostními dveřmi do rodinných domů získáte kvalitní výrobek, který splňuje ty nejpřísnější normy, ať už máte novostavbu nebo toužíte zabezpečit dům po rekonstrukci. Protože vstupní dveře do domu představují přímý kontakt s rozmary počasí, můžete se spolehnout na vynikající tepelnou izolaci, která nepropustí ven žádné teplo.

Můžete si vybrat provedení, barvu a spoustu dalších konkrétních doplňků. Vedle bezpečnostních dveří u nás najdete také širokou škálu doplňků, jako jsou kukátka, zámky, kování, apod.

Postaráme se o všechny práce spojené s výměnou dveří. Demontáž starých dveří, montáž nových, likvidaci starého křídla i se zárubněmi a zednické zapravení.

Jste zvědaví, jak probíhá výměna starých dveří za nové? Naši zkušení profíci to zvládnou za jediný den. Přesvědčte se sami.

Více informací o jednotlivých modelech i příslušenství najdete na webu společnosti HT Dveře.

Přijďte si k nám vybrat dveře na adresu Nerudova 264/22 v Kyjově. Těšíme se!